REMAX. Szkło hartowane z powłoką oleofobową. iPhone 5/5s/SE

Dodaj recenzję:
  • Producent: REMAX
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 15,00 zł

Wielowarstwowe szkło hartowane z powłoką oleofobową

remax glass


Szkło hartowane
z powłoką oleofobową i anti - fingerprint


Zaprojektowane do
  iPhone 5/5s/SE


Szkło wykonane jest ze specjalnie przetworzonego, hartowanego szkła, aby jak najdokładniej chronić ekranu urządzenia przed uderzeniami i zadrapaniami oraz skutecznie łagodzić skutki upadku telefonu.


W opakowaniu znajdują się wszystkie akcesoria przydatne podczas zakładania szkła na telefon, tj. sucha ściereczka do wypolerowania ekranu, mokra do jego wyczyszczenia i odtłuszczenia, a także naklejki do wyciągnięcia zanieczyszczeń, które mogą się dostać pod szkło.

Całość zapakowana jest w eleganckie, metalowe opakowanie.

folia poliwęglanowa
Wysoka wytrzymałość.
Twardość powierzchni osiąga wartość ~9H (wg skali twardości Mohsa). Nawet tak twarde przedmioty, jak klucze, noże, pilniki etc. nie są w stanie jej zarysować.
folia poliwęglanowa
Powłoka oleofobowa oraz anti - fingerprint
Szkło posiada powłokę oleofobową (antytłuszczową), która ogranicza pozostawianie np. odcisków palców, a także sprawia, że jest łatwa do wyczyszczenia.
folia poliwęglanowa
Wysoki poziom właściwości optycznych.
Szkło nie przyciemnia ekranu, dzięki wysokiej przepuszczalności światła, a także ogranicza powstawanie refleksów. Współczynnik przenikania światła wynosi 93.7% i pozwala cieszyć się jasnym i wyraźnym obrazem na ekranie urządzenia.
folia
Komfort użytkowania.
Jest cienkie - jedynie 0,3 mm -  i doskonale przylega do ekranu, dzięki czemu jego czułość pozostaje bez zmian.
szklo
Wielowarstwowa struktura.
Poza samym szkłem hartowanym to również niewidoczne gołym okiem dodatkowe warstwy tj. odporna na ścieranie powłoka nanostrukturalna, folia anti-shattered, dzięki której pęknięte szkło nie rozpryśnie się na drobne kawałki oraz powłoka silikonowa pozwalająca na szczelne i dokładne przyleganie do ekranu telefonu.remax glassremax glass


Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy - ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.