REMAX. Folie poliwęglanowe na ekran i tylną obudowę x2. iPhone 5/5s/SE

Dodaj recenzję:
  • Producent: REMAX
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 10,00 zł

Cztery sztuki folii poliwęglanowej na ekran i tylną obudowę

folia poliwęglanowa


Folia poliwęglanowa

iPhone 5/5s/SE

Uniknięcie uszkodzeń ekranu jest trudne nawet przy zachowaniu maksimum ostrożności. Dzięki folii poliwęglanowej możliwe jest zabezpieczenie ekranu smartfona przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Opakowanie zawiera dwa komplety folii na ekran oraz tylną obudowę telefonu. Jeden komplet w wersji matowej, drugi - krystalicznej.
Całość zapakowana jest w eleganckie, kartonowe opakowanie.

folia poliwęglanowa
Powłoka antiscratch.
Chroni ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi najczęściej pojawiającymi się podczas używania telefonu, np. przed zarysowaniami. Twardość powierzchni osiąga wartość ~4H (wg skali twardości Mohsa).
folia poliwęglanowa
Komfort użytkowania.
Folia dedykowana jest do konkretnego modelu telefonu, wobec tego jest idealnie dopasowana. Jest ultra cienka, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność ekranu dotykowego.
folia poliwęglanowa
Wysoki poziom właściwości optycznych.
Folia nie przyciemnia ekranu, dzięki wysokiej przepuszczalności światła, a także ogranicza powstawanie refleksów.


folia poliwęglanowa


Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy - ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.