Plastikowy fidget spinner. Batman. Niebieski

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 10,00 zł 5,00 zł

Plastikowy fidget spinner w kształcie symbolu Batmana

FIDGET SPINNER
FIDGET SPINNER
BAT

niebieski


Fidget spinner to zabawka zręcznościowa na łożyskach przeznaczona do wprawiania jej w ruch obrotowy. Doskonałe wyważenie spinnera pozwala na wprowadzenie jej niewielkim wysiłkiem w długotrwały ruch wokół własnej osi.

Zabawka została opatentowana już w latach 90. jako narzędzie pomagające w skupieniu się i zrelaksowaniu w sytuacjach stresowych. Ostatnie miesiące to miliony wyświetleń filmików prezentujących dziesiątki trików, które wykonać można z tym niepozornym gadżetem.Plastikowy fidget spinner o kształcie symbolu Batmana. Spinner posiada w obu ramionach metalowe elementy w celu lepszego wyważenia. Idealny rozmiar zabawki sprawia, że nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Wymiary: 83 x 41 x 10 mm
Waga: 40 g
Czas wirowania do całkowitego zatrzymania: ok. 1 minuty

FIDGET SPINNERFIDGET SPINNER
FIDGET SPINNER
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy - ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.