Metallic fidget spinner. Czarny

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 30,00 zł 10,00 zł

Metalowy, klasyczny fidget spinner z łożyskami ABEC-7

FIDGET SPINNER
FIDGET SPINNER
METALLIC

czarny


Fidget spinner to zabawka zręcznościowa na łożyskach przeznaczona do wprawiania jej w ruch obrotowy. Doskonałe wyważenie spinnera pozwala na wprowadzenie jej niewielkim wysiłkiem w długotrwały ruch wokół własnej osi.

Zabawka została opatentowana już w latach 90. jako narzędzie pomagające w skupieniu się i zrelaksowaniu w sytuacjach stresowych. Ostatnie miesiące to miliony wyświetleń filmików prezentujących dziesiątki trików, które wykonać można z tym niepozornym gadżetem.


Metalowy, doskonale wyważony fidget spinner z łożyskami ABEC-7. Idealny rozmiar zabawki sprawia, że nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Spinner zapakowany jest w eleganckie, metalowe pudełko.

Wymiary ramienia: 38 mm
Waga: 59 g
Czas wirowania do całkowitego zatrzymania: ok. 3 minut
.FIDGET SPINNERFIDGET SPINNER
fidget spinnerfidget spinnerFIDGET SPINNER
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy - ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.