Fidget spinner z podświetleniem LED. Czerwony

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 20,00 zł 7,00 zł

Plastikowy fidget spinner z kolorowym podświetleniem LED.

FIDGET SPINNER
FIDGET SPINNER
LED

czerwony


Fidget spinner to zabawka zręcznościowa na łożyskach przeznaczona do wprawiania jej w ruch obrotowy. Doskonałe wyważenie spinnera pozwala na wprowadzenie jej niewielkim wysiłkiem w długotrwały ruch wokół własnej osi.

Zabawka została opatentowana już w latach 90. jako narzędzie pomagające w skupieniu się i zrelaksowaniu w sytuacjach stresowych. Ostatnie miesiące to miliony wyświetleń filmików prezentujących dziesiątki trików, które wykonać można z tym niepozornym gadżetem.Lekki, plastikowy fidget spinner z podświetleniem LED w trzech kolorach i trzech różnych trybach migotania. Idealny rozmiar zabawki sprawia, że nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.FIDGET SPINNERFIDGET SPINNER
fidget spinner
FIDGET SPINNER
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy - ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.