Classic metal fidget spinner. Czerwony

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 10,00 zł 5,00 zł

Metalowy, klasyczny fidget spinner.

FIDGET SPINNER
FIDGET SPINNER
CLASSIC METAL

czerwony


Fidget spinner to zabawka zręcznościowa na łożyskach przeznaczona do wprawiania jej w ruch obrotowy. Doskonałe wyważenie spinnera pozwala na wprowadzenie jej niewielkim wysiłkiem w długotrwały ruch wokół własnej osi.

Zabawka została opatentowana już w latach 90. jako narzędzie pomagające w skupieniu się i zrelaksowaniu w sytuacjach stresowych. Ostatnie miesiące to miliony wyświetleń filmików prezentujących dziesiątki trików, które wykonać można z tym niepozornym gadżetem.Klasyczy, metalowy fidget spinner z dodatkowymi metalowymi elementami w każdym z ramion, dzięki czemy spinner jest dobrze wyważony. Idealny rozmiar zabawki sprawia, że nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Wymiary ramienia: 40 mm
Waga: 64 g
Czas wirowania do całkowitego zatrzymania: ok. 2 minut

FIDGET SPINNERFIDGET SPINNER
fidget spinner
FIDGET SPINNER
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy - ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.